Розробка уроку — практичної роботи

Тема: алгоритми з повторенням у середовищі Code.org.

Мета: навчитися складати алгоритми з повторенням і виконувати їх у навчальному у навчальному середовищі програмування Code.org.

Після виконання роботи учень

Обладнання: ПК із встановленими ОС і середовищем Scratch, інтерактивна дошка та дошка для писання маркером.

Структура уроку

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності.
  4. Вироблення практичних навичок.
  5. Підбиття підсумків уроку.
  6. Домашнє завдання.

Хід уроку

1. Організаційний момент
Вітання з класом. Перевірка присутності й готовності учнів до уроку. Перевірка виконання домашнього завдання.

2. Актуалізація опорних знань

  1. Що таке алгоритм?
  2. Хто або що може бути виконавцем алгоритму?
  3. Як подають алгоритми?
  4. Які базові алгоритмічні структури ви знаєте?
  5. Що таке система вказівок виконавця?
  6. Що таке середовище виконання алгоритму?
  7. Що таке лінійна структура алгоритму?
  8. Що таке алгоритм з розгалуженням?
  9. Що таке алгоритм з повторенням?
  10. Як називають цикл, розташований у тілі іншого циклу?

3. Інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності
4. Вироблення практичних навичок

5. Підбиття підсумків уроку
Аналіз результатів роботи учнів на уроці та виставлення оцінок.

6. Домашнє завдання
При потребі доробити завдання.


Текст упорядкувала Тараненко Оксана Олександрівна, вчитель інформатики спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №152 Деснянського району міста Києва, під час виконання випускної роботи на курсах підвищення кваліфікації з 11.12.2017 по 05.12.2017.