Al Zimmermann’s Programming Contests — арена змагань, які проводять кожні півроку.
CheckIO — вивчення і практика мови програмування Python. Можливість створювати свої рівні програмуванням умов.
Codechef — платформа для змагань, подтримувана індійським розробником ПЗ Directi. Перед змаганнями можна потренуватися, вибравши один з шести рівнів. Платформа пропонує вибір з майже 30 мов програмування, якими можна користуватися при розв'язуванні задач. На місяць проводять 2–3 змагання з обмеженням за часом. Деякі з них — командні, тому перед реєстрацією потрібно приєднатися до однієї з команд або створити свою.
Codecombat — одна з найпопулярніших браузерних стратегій для програмістів з можливістю вибору пріоритетної мови — JavaScript і Python.
Codeforces — російськомовний аналог Topcoder.
Codewars — сервіс для закреплення навичок программировання мовами Ruby, JavaScript, Java, Python, Clojure, CoffeeScript, C# , Haskell. Подано і алгоритмічні задачі, і практичні задачі, пов'язані із шаблонами проектування.
Codingame — квест на вироблення навичок програмування.
CppStudio — завдання в основному на перевірку знань С++, але реалізовувані й іншими мовами програмування.
C Puzzles — сайт із завданнями з програмування, характерними для мови С.
GoCode — практика мовою програмування Go в ігровій формі.
Empire of Code — стратегічна гра, що не вимагає попередніх знань у програмуванні, але вонии дають велику перевагу. Після вводного курсу пропонують вибрати одну із сторін — Python или JavaScript.
E-olymp — інтернет-портал організаційно-методичного забезпечення дистанційних олімпіад з програмування для молоді з навчальних закладів України.
HackerRank — платформа для змагань. У свій профіль можна помістити резюме, яке буде досяжним для роботодавців (Facebook, Quora, Yahoo).
Leetcode — сайт с алгоритмічними задачами до співбесід у крупні фірми (наприклад, Google, Facebook). Можна використовувати різні мови програмування: C, C++, Java, Python, C#, JavaScript, Ruby, Bash.
Programming Praxis — блог з рядом цікавих задач, для яких розв'язання можна перевірити для кількох мов програмування.
Project Euler — ряд задач з математики/програмування, які передбачають наявність математичної інтуіції для їхнього розв'язання.
Prolog Problems — орієнтований на мову програмування Prolog, але містить розв'язання й іншими мовами програмування: Python, Ruby, Haskell, Scala.
Python Challenge — сайт, де завдання вимагають написання невеликих програм мовою Python. Складність зростає у геометричній прогресії з кожним новим завданням.
Ruby Quiz — сукупність змагань з програмування мовою Ruby, оновлювана щонеделі.
Sphere Online Judge (SPOJ) — динамічна платформа для змагань, кількість участників якої перевищило 350 000. Кількість задач наблизилося до 6 000, кожна має відповідне обговорення.
Timus Online Judge — архів задач з програмування з автоматичною системою перевірки. Основне джерело задач для архіву — змагання Уральського федерального університету, Чемпіонати Уралу, Уральські чвертьфінали ACM ICPC, Петрозаводські збори з програмування.
TopCoder — активна спільнота програмістів, які полюбляють розв'язувати ломиголовки. Є багато активних змагань.
Школа програміста — проект створено для підвищення у школярів рівня знань щодо програмування и властивостей, спрямованих на розв'язування олимпіадних задач.